Спільна справа вкотре об'єднала всю Софіївську шкільну родину!

Дата: 24.05.2021 13:10

Спільна справа вкотре об'єднала всю Софіївську шкільну родину!

Учні Софіївського закладу брали участь в Фуд-челенджі «Здорове харчування» в рамках реалізації унікальної програми «Healthy schools: заради здорових і радісних школярів».

Мета програми: розвиток здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров'я.

Челендж тривав 4 тижні: з 26 квітня по 24 травня. Протягом цього часу учні виконували креативні завдання та проводили активності на тему здорового харчування. Фуд-челендж об’єднав всю шкільну родину: працівників, учнів та батьків, які з нетерпінням чекали нових завдань, та з ентузіазмом готували, « подорожували», складали вірші та вигадували казки.

Отже, челендж добігає кінця, і хочемо сказати, що це  було цікаво  та весело! А головний результат — це набуття корисних звичок  та  море позитивних емоцій !

Долучайтеся до соціальної програми Healthy Schools – трансформуємо шкільне життя разом!

Хештеги: #SoFGROMADA #SofVOMSiK #Healthyschools #Фудчелендж #СофіївськийЗЗСО_І_ІІІст