"Інноваційний прорив" - проєкт для удосконалення освітньої галузі

В рамках проєкту «Інноваційний прорив» 06 квітня 2021 року відділ освіти, молоді, спорту і культури та 8 закладів освіти Софіївської територіальної громади долучилися до участі у Zoom-конференції «Електронні освітні ресурси – засоби управління розвитком навчально-виховної діяльності учнів початкової школи в умовах дистанційної форми навчання».

15:46 06.04.2021

Засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Згідно  річного плану  роботи   06 квітня 2021 року  проведено засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді, спорту і культури Софіївської сільської ради в онлайн-форматі.

11:33 06.04.2021

Сучасні умови в кожен заклад освіти !

За рахунок коштів бюджету громади розпочато ремонт санвузлів в Софіївському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Софіївської сільської ради.

15:09 02.04.2021

Про поетичний онлайн фестиваль «Є така країна – Україна»

Відділом освіти, молоді, спорту і культури Софіївської сільської ради, в рамках виконання заходів до 30 річниці незалежності України, ініційовано проведення поетичного онлайн фестивалю «Є така країна – Україна». Відеоматеріали можна переглянути на нашій сторінці та на сторінках закладів освіти громади.

11:41 22.03.2021