A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді, спорту і культури
Софіївської сільської ради

Сторінка на стадії наповнення.

Про інформаційну кампанію «Місяць цифрової грамотності»

       На виконання листа Міністерства цифрової трансформації України від 29.10.2021 № 1/06?6-12121 запрошуємо вас долучитися до інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності», який триває з 1 по 30 листопада.

14:24 23.11.2021

9 листопада - День працівників культури та майстрів народного мистецтва!

9 листопада - День працівників культури та майстрів народного мистецтва. Це професійне свято людей, які присвятили себе благородній справі – відтворювати, зберігати та примножувати  безцінні духовні скарби нашого народу, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами. Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени Софіївської громади бажаємо  успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії,  нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів!

10:20 09.11.2021

День української писемності та мови!

9 листопада відзначається День української писемності та мови, яка бере початок з глибин прадавньої історії. Дата Дня української мови та писемності  припадає на православне свято – день вшанування преподобного Нестора-літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Адже дослідники вважають, що саме з його праці починається писемна українська мова. Це й не дивно, адже преподобний здобув всесвітню славу взявши участь у літописанні Київської Русі і залишивши світу неоціненний скарб – «Повість минулих літ»! Щороку, в День української писемності та мови, стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, а також проводиться Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Долучайтеся! Бажаємо українській мові продовжувати стрімкий розвиток у всіх сферах і галузях.

09:08 09.11.2021

Привітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту України

#SofVOMSiK #День_фізичної_культури_і_спорту_України Відділ освіти, молоді, спорту і культури Софіївської сільської ради щиро вітає спортсменів, тренерів, всіх фахівців галузі фізичної культури і спорту та всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху з нагоди Дня фізичної культури і спорту України.       В цей святковий день щиро бажаємо всім міцного здоров’я, великої вдачі, наснаги, наполегливості  та перемог в усіх справах!

09:19 11.09.2021

Вхід для адміністратора