A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді, спорту і культури
Софіївської сільської ради

Міжнародний день танцю

У 1518 році у Франції сталася справжня танцювальна чума. Вона тривала місяць і призвела до загибелі десятків людей в Страсбурзі. Це сталося через виснаження або серцеві напади. Люди просто безконтрольно танцювали, поки не падали. Звичайно ж, все повинно бути в міру!

14:25 29.04.2021

Всесвітній день охорони праці

Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вище цінності здоров’я та життя працівника. Наприклад, тема Всесвітнього дня охорони праці у 2020 році присвячена проблемі насильства і домагань на робочому місці, що є серйозною та постійною загрозою здоров’ю та безпеці працівників, а також продуктивності і репутації організації.

09:12 28.04.2021

Активні парки - локації здорової України

       27 квітня 2021 року відділ освіти, молоді, спорту і культури Софіївської сільської ради долучився до участі в ZOOM - нараді з відповідальними особами за реалізацію соціального проєкту «Активні парки - локації здорової України».

14:02 27.04.2021

Міжнародний день пам’яті Чорнобиля

      26 квітня в Україні День чорнобильської трагедії. У Білорусі також відзначають День Чорнобильської трагедії. У Росії День пам’яті загиблих у радіаційних аваріях і катастрофах.

11:24 26.04.2021

Річний план роботи школи як частина стратегії розвитку

Річний план роботи школи як частина стратегії розвитку Після розроблення стратегії розвитку школи перед директором постає важливе завдання – втілити її у життя. Заклад реалізує стратегію через систему планування, в основою якої — річний план роботи школи. Річний план дає змогу директорові ефективно організувати поточну діяльність закладу.

14:04 23.04.2021

Мрії здійснюються!!!

       Довгоочікувана мрія про шкільний автобус стала реальністю  для Софіївського закладу загальної середньої освіти і всієї громади. 21 квітня 2021 року  ключі від нового сучасного шкільного автобуса вручив директору закладу перший заступник голови Миколаївської обласної ради Володимир Фроленко, депутат обласної ради Олег Козлов. Саме за їхньої безпосередньої підтримки та за сприяння Софіївського сільського голови Валерія Римчука, начальника відділу освіти, молоді, спорту і культури Світлани Розуменко давню мрію реалізовано. Придбання – це перш за все  забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного учня сільської місцевості, безпека дітей і спокій батьків.  Віднині діти с.Улянівки, с.Володимирівки, с.Володимиро-Павлівки, с.Щасливого будуть приїздити на навчання  з комфортом в будь-яку погоду, а також стануть реальністю екскурсійні поїздки, участь в районних, обласних культурно-масових заходах та спортивних змаганнях.

13:15 22.04.2021

Жити - значить працювати !

       20 квітня 2021 року до Місячника благоустрою приєднався й Софіївський будинок культури. Під керівництвом директора CБК Бутенко Раїси Семенівни, дівчата з танцювального колективу "Лілеї" та хлопці з секції греко-римської боротьби, спільними зусиллями прибрали прилеглу до будинку культури територію, облаштували клумби, посадили  квіти, саджанці ялинок та вишень.

13:02 22.04.2021

Вхід для адміністратора